Klimatyzacja Bosch Kraków

Firma Bosch po połączeniu z marką Junkers włączyła do swojej oferty urządzenia klimatyzacyjne. Flagową serią klimatyzacji Bosch jest linia urządzeń Climate, wśród której znajdziemy urządzenia nie odbiegające jakością od tych oferowanych przez liderów na rynku klimatyzacji - takich jak: LG, Daikin czy Samsung.

Klimatyzatory Bosch z serii Climate cechuje energooszczędność, cicha praca, łatwa obsługa i dbałość o środowisko naturalne.

Klimatyzacja Bosch - najlepsza jakość powietrza, precyzyjne sterowanie temperaturą

Klimatyzatory Bosch to nie tylko dbałość o środowisko ale także o zdrowie użytkowników. Klimatyzacja Bosch zaspokoi oczekiwania zarówno użytkowników indywidualnych sprawdzając się jako klimatyzacja domowa, znajdzie również zastosowanie w obiektach przemysłowych i największych biurowcach.

Wśród klimatyzacji Bosch wyróżniamy następujące typy urządzeń:

  • klimatyzatory pokojowe Bosch typu split,
  • klimatyzatory Bosch typu multisplit,
  • klimatyzatory Bosch Single Split (kasetonowe, kanałowe, podsufitowe),
  • systemy VRV,
  • agregaty AHU
klimatyzacja Bosch Kraków

Klimatyzatory Bosch w niczym nie ustępują swoim konkurentom reprezentowanym przez azjatyckie marki, którym na pewno nie można zarzucić niesolidnego wykonania czy awaryjności. Zapraszamy szczególnie Klientów z Krakowa i okolic - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zamów Wycenę Teraz