Serwis Junkers Kraków

Wraz ze wzrostem popularności urządzeń od firmy Junkers, pojawiło się zapotrzebowanie na ich serwis. Uznaliśmy, że powinien być taki, jak zamysł twórców firmy ponad wiek temu – niezawodny, niesprawiający problemu użytkownikowi i wykonany z największą precyzją. Tak właśnie pracujemy. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z serwisu urządzeń Junkers właśnie w naszej firmie? Co oferujemy?

Wszechstronna oferta serwisu pieców Junkers

Nie dzielimy usterek na ważne i mniej ważne, czy mniejsze i większe. Szeroki wachlarz usług nie przeszkadza nam przy przykładaniu do każdej jednakowo dużej wagi. Znajdziesz u nas pomoc niezależnie od tego, czy popsuje się uszczelka wielkości naparstka czy cały system grzewczy w budynku wielkopowierzchniowym. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się jednak:

  • analiza spalin,
  • naprawa piecyków gazowych,
  • naprawa pomp i kotłów,
  • usługi konserwacyjne,
  • doradztwo w kwestii wymiany elementów instalacji bądź całego systemu
  • montaż i opieka autoryzowanego serwisanta Junkers.
serwis junkers Kraków

Junkers – jakość i doświadczenie

Firma Junkers to ponad 120 lat historii – zdobywania doświadczenia, doskonalenia technologii, podnoszenia poprzeczki dużo młodszej konkurencji. Praktycznie od początku priorytetami dla twórców firmy i pracowników była najwyższa jakość produktów i innowacyjność przy jednoczesnej prostej obsłudze, łatwej do zrozumienia i opanowania przez docelowych użytkowników. To wszystko przyczyniło się do ogromnej popularności produktów tej firmy, takich jak m.in.:

  • piecyki gazowe,
  • kotły,
  • pompy,
  • instalacje solarne

Moja oferta serwisu piecyków Junkers w odpowiedzi na Państwa potrzeby

Zarówno ja jak i każdy serwisant pracujący w moim zespole, ma pełne kwalifikacje, pozwalające sprawnie korzystać ze sprzętu marki Junkers. Podczas wyjazdu do klienta, serwisant posiada niezbędne, podstawowe wyposażenie (niektóre oryginalne części, urządzenia pomiarowe, narzędzia itp.), które często wystarczają, ograniczając liczbę wizyt do minimum. W razie jakichkolwiek ingerencji (np. wymiany piecyka, wprowadzenia automatyki), które wpływają na sposób użytkowania instalacji, serwisant pokazuje klientowi działanie, niejako przeszkalając go. Wiąże się to też ze wspólnym pierwszym uruchomieniem, co znacznie ułatwia dalszą obsługę. Po wykonanej usłudze serwisant sporządza protokół, który jest podstawą przedłużenia gwarancji.

serwis junkers krakow 01 serwis junkers krakow 02 serwis junkers krakow 03 serwis junkers krakow 04 serwis junkers krakow 05 serwis junkers krakow 06 serwis junkers krakow 07 serwis junkers krakow 08 serwis junkers krakow 09 serwis junkers krakow 010

Kliknij w zdjęcie, by je powiększyć

Zamów Serwis Teraz